Dış Çekim Düğün Fotoğrafları

Büyük beklentiler sonunda sabırsızlıkla beklenen o gün geldi, her şey hazır peki ya düğün fotoğrafçınız hazırmı?
Düğün gününüzü ileride mutlu anılarla ve profesyonel fotoğraflarla hatırlamak istiyorsanız 7 Renk Ajans ekibi yanınızda. Zengin profesyonel paketlerden oluşan ve her bütçeye uyan fiyat seçeneklerimizle en güzel gününüzü en güzel fiyatlarla ölümsüzleştiriyoruz.

Her aşamada fikrinizi alıyoruz;

Bizler 7 Renk Ajans olarak özel gün fotoğraflarınızı önemsiyoruz ve yıllarca sıkılmadan bakabileceğiniz setler haline dönüştürüyoruz. Bu aşamaları sizinde görebilmeniz için her aşamayı sizinle paylaşıyor ve sizlerinde albüm çalışmanız hakkında fikirlerinizi ve ekstra isteklerlinizide uyguluyoruz ve tekrar numuneler gösteriyoruz, tabikide bu süreçte onay aşamasına geçmeyen tasarımlar baskıya geçirilmiyor. Yani albüm tasarımınız içinize sinmeden oldu bittiye gelipte albümleme yapılmıyor.

Çalışma Şeklimiz Şu Şekilde Oluyor;

Fotoğraflarınız çekildikten sonraki günlerde, çekilen bütün fotoğrafların numunesine size vereceğimiz şifre ile sistemimize girip internet üzerinden online olarak bakıyorsunuz, daha sonra seçtiğiniz fotoğrafların numaralarını bize mail olarak gönderiyorsunuz. Seçtiğiniz fotoğraflar sizin belirlediğiniz paket doğrultusundatasarımları yapılıyor ve size tekrar albüm numunesi olarak gösteriliyor. Siz bu tasarıma onay verdikten sonra tasarım baskı aşamasına geçiyor.

selen-onur-dugun-fotograflari

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>